Programma

Het programma speelt zich af op 5 locaties:

De Lampegiet, De Cultuurfabriek, De Plantage, de Troubadour en de Stiplounge. Hier vindt u de optredens voor alle locaties naast elkaar. U kunt ook per locatie het programma bekijken of per dag.

Programma zaterdag 10 februari

Tijd

Lampegiet – foyer

Lampegiet – zaal

Plantage

Troubadour

Cultuurfabriek

Stiplounge

12.30 Scheepjeswolharmonie          
13.00  Opening          
13.10 Marthie Overeem          
13.30 Black Ladies Veenendaals Koperensemble     stadsdichter Christiaan Abbing  
13.45        Matranti, dames vocaalkwartet Miriam Drost/ Resonanz kinderkoor  
14.00 Musicalgroep Marthie Overeem MoMo Theatergroep   Ambitus fluitkwartet    
14.15 vervallen        Daphne Kalff  
14.30 Veenendaals G Band You and me dance   Levi van Pol- Steven Boonstoppel  Derk Postma  
14.45         Bente Bakker  
15.00 – pauze – – pauze –   – pauze –  Joanna van de Lustgraaf  
15.15         Erika de Stercke  
15.30 Nirkoda Dance with joy Opening Muzen Barokensemble 15.25 Bente Bakker start Filmgala
15.45     Black Ladies    15.40 Ans Strik  Filmgala
16.00 Khalil Jafar Argos   Hanna van Braak / Levi van Pol  Samira  Filmgala
16.15        Jochien Timmer Saskia Scherpenzeel  
16.30 Dichters: Dahne Kalff, Vian Moo, Derk Postma, Wilco van Doorn, Gerard Eijk Angel’s Gym Redmer Mijwaard en Elaine Guerain

16.35 Willie Offringa

16.50 Moor Sound, koor

 COV  Filmgala
17.00   Marissa danst      – Einde –  Filmgala
17.15     S-Trick – Einde-    Filmgala
17.30 – pauze –  – pauze –        slot Filmgala
18.00     Samira      
18.45     Bass & Treble Band      
19.30 PIT Volksuniversiteit Christa Doornenbal      
20.00 Artis Amore          
20.15 20.20 All4fun   Willows      
20.30   Ritmeester Veenzangers        
21.00  – pauze –   Jonathan Nobel      
21.30 Las CanTantes Harmonie Caecilia        
21.45     Luminous Blue      
22.00 Black Ladies Revelation        
22.30     Angela van der Sluis      
22.45 – Einde – – Einde –        
23.15     Blues Company      

Programma zondag 11 februari

Tijd

Lampegiet-foyer 

 Lampegiet-zaal

Plantage 

Troubadour 

 13.30  Samira  V ‘Allure    
 14.00 Aranka Bonants   Shantykoor Voor Anker   14.00 Ingrid Schmidt en Fabian Ziltener
 14.15 Daan van Hasselaar      14.20 Frans Nijhuis
14.30 Bente Bakker      14.40 Henk Visscher
 15.00 – pauze –  – pauze –  Daan van Hasselaar  – pauze –
 15.30 Puck van Ruler   Begonia’s   15.30 Margo Groeneveld
15.45     Sixpack  
 16.00 Afsluiting  Afsluiting   15.50 Willy en Jan van de Putte: 4 Zigeunerweisen
 16.30     Bente Bakker   16.05 Jan van de Putte; Frits de Zwaan
 17.15     Roy Orbison Tribute  
18.00     Puck van Ruler  
18.45     SAHDW  
19.30     Ned Egan  
20.15     Peter Beurskens band  
21.00     JeeWee Donkers  
21.45     Peter Beurskens band